Međunarodni likovno-literarni natječaj Iserlohn – Essen – Zagreb – München – Vukovar 2021. na temu „Ruke su život – oči, misao, utjeha, glazba i priča“, raspisuje se za djecu Hrvata u iseljeništvu i djecu iz Hrvatske u dobi od 1. do 8. razreda osnovne škole ( iz Njemačke do 12. razreda).

Izložba likovnih i literarnih radova hrvatskih učenika iz cijeloga svijeta održat će se u Njemačkoj, Hrvatskoj pod pokroviteljstvom Središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan Republike Hrvatske i Hrvatske matice iseljenika, a u suradnji Matice hrvatske za Ruhrsko područje, internetskog portala Hrvatski glas Berlin, Osnovne škole “D. Domjanić” iz Zagreba, Hrvatske nastave Bavarska.

Naši učenici sudjelovali su u likovnom i literarnom dijelu natječaja.

Objavljeni su rezultati za likovni dio natječaja. Naša Gabrijela Horvat , učenica 8.a razreda osvojila je 4. nagradu .

Čestitamo Gabrijeli !