Matematičko natjecanje „Klokan bez granica“ pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva već tradicionalno se održava u ožujku svake godine, međutim ove godine zbog epidemiološke situacije održano je tek 10. lipnja. Sudjelovalo je i 80 učenika naše škole, koji su se natjecali u četiri kategorije Pčelice (2. razred), Leptirići (3. razred), Ecoliers (4. i 5. razred) i Benjamins (6. i 7. razred). Stigli su nam i konačni rezultati, a prošli tjedan i nagrade najboljim učenicima odnosno onima koji su se po plasirali u 10% najboljih u cijeloj Hrvatskoj.

Nagrađeni su slijedeći učenici:

Leona Živković 3.a

Lara Ament 3.a

Vito Medić 6.b

David Estigarribia 7.a i

Oleksandr Savchuk 7.a

Dok su utješnu nagradu dobili:

Filip Čardić 4.a

Karla Spudić 4.b i

Dina Popović 8.a

Čestitamo nagrađenim učenicima! Zahvaljujemo se svim sudionicima i želimo više uspjeha iduće godine.

Sljedeće natjecanje planirano je za 17.ožujka 2022. godine.